Komunikat o błędzie

  • Warning: Illegal string offset 'field' w DatabaseCondition->__clone() (linia 1895 z /home/ptpi/public_html/pfp/includes/database/query.inc).
  • Warning: Illegal string offset 'field' w DatabaseCondition->__clone() (linia 1895 z /home/ptpi/public_html/pfp/includes/database/query.inc).

prawo

Artykuł jest własnością intelektualną Polskiej Federacji Psychoterapii. Nie może być publikowany bez pisemnej zgody Federacji.

Aby opublikować artykuł w swoim medium, należy zwrócić się do PFP podając, w jakim medium ma być opublikowany, w całości czy w części (podać wybrany fragment). Wówczas Federacja zdecyduje, czy zgadza się na publikację.

Po uzyskaniu zgody na publikację całości lub wybranej części, publikacja musi nosić oryginalny tytuł, a przed tekstem musi być zamieszczona w całości następująca informacja:

Tagi: 

kls;gkj

Tagi: 

Projekt rozporządzenia MZ, listopad 2014

Uwagi Polskiej Federacji Psychoterapii do projektu rozporządzenia Ministra Zdrowia z dn. 28.11.2014 r. w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu opieki psychiatrycznej i leczenia uzależnień, przekazanego do konsultacji społecznych przez Ministerstwo Zdrowia.

Uwagi Federacjizostały przesłane do Ministerstwa w ramach konsultacji społecznych projektu rozporządzenia.

Tagi: 

Jak do tej pory nie udało się w Polsce wprowadzić dobrej ustawy o zawodzie psychoterapeuty. Dobrej, czyli takiej, która służyła by zarówno psychoterapeutom, ośrodkom szkolącym, a także osobom korzystającym z psychoterapii. Dotychczasowe projekty ustawy o niektórych zawodach medycznych zawierały niekorzystne dla wszystkich grup warunki. Zawód psychoterapeuty został mocno zawężony, w krzywdzący dla psychoterapeutów sposób, co wzbudziło protesty wielu specjalistów i organizacji zrzeszających.

Subskrybuj RSS - prawo
Znajdź nas na
Facebooku

Nowości

EGZAMIN CERTYFIKACYJNY
Zarząd PFP informuje, że został wyznaczony termin jesiennej sesji certyfikacyjnej. Zgłoszenia prosimy przesyłać do 6 października 2019 r.