Komunikat o błędzie

  • Warning: Illegal string offset 'field' w DatabaseCondition->__clone() (linia 1895 z /home/ptpi/public_html/pfp/includes/database/query.inc).
  • Warning: Illegal string offset 'field' w DatabaseCondition->__clone() (linia 1895 z /home/ptpi/public_html/pfp/includes/database/query.inc).

kształcenie

Polska Federacja Psychoterapii respektuje Deklarację Strasburską z 1990 roku, będącą podstawą filozofii European Association for Psychotherapy. Podpisują ją wszystkie organizacje członkowskie należące do EAP. Oto jej treść:

Potencjalny kliencie/ pacjencie psychoterapii, dla własnego bezpieczeństwa zwróć uwagę, jakim tytułem i uprawnieniami legitymuje się osoba, która ma prowadzić twoją psychoterapię.

 

Nie jest psychoterapeutą:

 

  1. Absolwent Szkoły Trenerów Treningu Psychologicznego

Wstępne wyniki badań

Artykuł udostępniony za zgodą i dzięki uprzejmości International Journal of Psychotherapy, wydawanego przez European Association for Psychotherapy


Ustawiczny rozwój zawodowy psychoterapeuty certyfikowanego
Continuous Professional Development (CPD)

 

Atestacja/ akredytacja placówki szkoleniowej przez Polską Federację Psychoterapii

Stanowi swego rodzaju certyfikat jakości. Oznacza, że dana placówka, jej kadra, program oraz know-how kształcenia, zasoby rzeczowe oraz dotychczasowe osiągnięcia gwarantują wyszkolenie psychoterapeutów na poziomie równym lub wyższym standardom Federacji.

Tagi: 

 

Jak zostać psychoterapeutą?

Według uzgodnień polskich stowarzyszeń psychoterapeutycznych szkolących w zawodzie psychoterapeuty, tworzących Polską Radę Psychoterapii, przygotowanie do zawodu psychoterapeuty zaczyna się od ukończenia studiów magisterskich lub medycznych.

Następnie należy się zapisać do szkoły psychoterapii w którymś z towarzystw psychoterapeutycznych i w ramach tej szkoły odbyć:

Subskrybuj RSS - kształcenie
Znajdź nas na
Facebooku

Nowości

EGZAMIN CERTYFIKACYJNY
Zarząd PFP informuje, że został wyznaczony termin jesiennej sesji certyfikacyjnej. Zgłoszenia prosimy przesyłać do 6 października 2019 r.